Nacházíte se: Titulní stránka » Potraviny a dieta » Recepty

RECEPTY

Na stránkách http://recepty.pclekar.cz/ najdete databázi vyzkoušených a ověřených receptů na nízkobílkovinná jídla, která vznikla na základě Vašich žádostí a přání mít tyto recepty někde v přehledné podobě na internetu. Základ této databáze tvoří recepty, uveřejněné v Metabolících, které velice rádi budeme rozšiřovat o Vámi zaslané recepty. Takže pokud takové recepty máte a nechcete si je nechat pro sebe, tak neváhejte a pošlete je mailem na brychta@blucina.cz nebo na annakal@email.cz, velice rádi je na těchto stránkách zveřejníme.

Proto neváhejte, pište a posílejte recepty. Je to společný produkt nás všech a bude vypadat tak, jak si ho vytvoříme. Čím více receptů tam bude, tím múže být náš společný jídelníček bohatší.

Protože tyto stránky jsou benefit spojený s členstvím v NS PKU, tak jsou tyto stránky zaheslovány. Přístupové heslo získáte na mailu annakal@email.cz.

Přeji si, aby Vám tyto stránky pomohly v našem společném úsilí o co největší obohacení jídelníčku všech pacientů s PKU nebo jinými dědičnými metabolickými poruchami.