Nacházíte se: Titulní stránka » Potraviny a dieta » PKU program » Specifikace programu

SPECIFIKACE PROGRAMU

Program pro sestavování, navrhování a evidenci jídelníčků a pro výpočet nutričních hodnot potravin (aplikace Nutri_tab) pracuje jako úloha provozovaná na SQL serveru, konkrétně v prostředí 602SQL Server 8.1. Pro její provoz je tedy nezbytné provést instalaci zmíněného SQL serveru s následným automatickým importem vlastní aplikace.

Možnosti instalace aplikace

  1. Instalace ze samorozbalovacího souboru zaslaného autorem programu (doporučeno). Instalační (samorozbalovací) exe soubor i s popisem instalace Vám na základě Vaší žádosti bezplatně zašle autor programu na Vaši e-mailovou adresu.

  2. Vlastní manuální nastavení (určeno pouze pro zkušené uživatele anebo pro případy, kdy již 602SQL server na svém počítači máte). Při tomto způsobu je nejprve nutné provést instalaci samostatného SQL serveru a následně ‘ručně’ importovat vlastní aplikaci do prostředí nainstalovaného SQL serveru. Podrobnosti k instalaci SQL serveru jsou uvedeny níže, podrobnosti k importu aplikace a vlastní aplikaci pro import lze bezplatně získat po dohodě s autorem. Stáhnout samostatný instalační soubor pouze samotného 602SQL serveru (bez aplikace) lze zde. Licence k provozování serveru 602SQL je poskytována zdarma po registraci na webu. Při registraci se využije instalační klíč. Během registrace vyplníte kontaktní údaje a poté elektronickou poštou obdržíte licenční číslo serveru. Toto číslo zadáte v 602SQL a tím umožníte časově neomezený provoz serveru.

Systémové požadavky aplikace

Hardwarové požadavky: Libovolný Pentium kompatibilní počítač vyhovující provozovanému operačnímu systému, alespoň 32 MB RAM, místo na disku závisí na objemu Vašich dat - minimálně požadováno 20 MB.

Softwarové požadavky: 602SQL Server pro Windows lze provozovat jako úlohu v prostředí Windows 9x, ME, NT 4.0, 2000, XP či Vista nebo jako službu v prostředí Windows NT 4.0, 2000, XP a Vista.

Náhled PKU programu